Сонячні електростанції від провідних світових виробників з гарантією на обладнання до 25 років.

"Sunensy" Сонячні енергетичні системи.

Ми займаємося продажем, проєктуванням, монтажем систем, що перетворюють сонячну енергію на електричну і теплову енергії. Щоб вибрати сонячну електростанцію, і цей вибір виявився якісним і правильним, варто звернутися по допомогу в компанію ``Sunensy`` Сонячні енергетичні системи. Тут завжди допоможуть порадою, а якість продукції задовольнить будь-якого покупця.
pv-energy

Сонячні електростанції

Сонячні електростанції стають справжнім порятунком як для малих приватних домогосподарств, так і для великих підприємств усіх розвинених країн світу. Економія електроенергії може становити від 30% до 70% за схеми підключення паралельно з мережею або 100% – за автономної. Ви можете навіть отримувати прибуток як постачальник енергії на ринок!
Сонячні електростанції – це системи, що дають змогу перетворювати енергію сонячного світла на електричну. Робиться це різними способами, але сонячні панелі є найпопулярнішими і найпоширенішими у світі. Станція на таких панелях збирається з окремих модулів, що дає змогу легко встановити необхідну потужність та інші вихідні параметри.

Ми пропонуємо Вам готові рішення, комплекти сонячних електростанцій потужністю від 0.5 кВт до 30 кВт, що достатньо для будь-якого приватного будинку або фермерського господарства! Це унікальна можливість забезпечити своє домоволодіння або об’єкт комерційного призначення автономним і повністю незалежним джерелом електричної енергії. Або виконання будівництва “під ключ” сонячної електростанції для подальшого продажу за “зеленим тарифом”

Сонячні електростанції розрізняють за трьома основними видами:

Автономна електростанція (гібридні ДБЖ) – здатна змішувати електроенергію від сонячних батарей і від мережі, від генератора та акумуляторів, і спрямовує отриману енергію на власне споживання. Це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення приватних будинків, котеджів і об’єктів міні-бізнесу, які доповнені функцією автономного живлення. Ці системи поєднують у собі інвертор – перетворювач постійного струму DC у змінний AC з чистою синусоїдою і потужний зарядний пристрій, здатний швидко зарядити акумуляторні батареї великої ємності від мережі, а також зарядний пристрій від сонячних батарей. Така комбінація дає змогу створити систему безперебійного електроживлення з великим часом автономної роботи, що значно підвищує якість електроживлення Вашого об’єкта і незалежність від перебоїв з енергопостачанням.

Мережева  електростанція перетворює енергію сонця на електричну і спрямовує отриману енергію на власне споживання, а незатребувана енергія за допомогою мережевого інвертора передається в основну мережу по “Зеленому тарифу”. Взаєморозрахунки між власником мережевої станції та оператором, що займається енергозабезпеченням у регіоні, здійснюються щомісяця.

Гібридна електростанція (мережева + резерв) – є найоптимальнішим варіантом для забезпечення незалежного електропостачання. Річ у тім, що вона об’єднує в собі переваги двох попередніх систем, мережевої та автономної. Гібридні електростанції (мережева + резерв) можуть як брати із загальної мережі електрику, якої бракує, так і “продавати” надлишки електроенергії за “зеленим тарифом”. Також у такої системи є й акумулятори, які дають змогу накопичувати енергію і використовувати її в потрібний час.

Часті проблеми

Ви часто стикаєтесь із такими проблемами?

Нестабільне електропостачання

Віялові відключення, природні катаклізми, які виводять систему електроенергії з ладу на кілька днів. Перепади напруги в мережі, і як наслідок – поломка побутової електротехніки

Висока вартість електроенергії

Вартість електроенергії з кожним роком зростає, а обладнання її розподілу застаріває. В результаті ви платите великі гроші за неякісне енергопостачання

Великі витрати на утримання будинку

У будинку дуже багато техніки, що споживає електроенергію, а також додаються витрати на вуличне освітлення ділянки та додаткових будівель

Відсутність стандартних можливостей

Ваш будинок або бізнес розташований у важкодоступному місці, яке під'єднувати до ресурсів електростанцій дорого і вимагає масу дозволів або погоджень

Якщо ВИ...

Готові до змін?

  • Хочете спроектувати ефективну систему
  • Шукаєте нові можливості інвестування
  • Знизити витрати
  • Готові використовувати альтернативні джерела

Отримати БЕЗКОШТОВНИЙ детальний розрахунок!

Дізнайтеся про можливість встановлення, вартість і період окупності сонячної електростанції саме у вашому випадку.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

У підсумку ви отримуєте

Сонячна Електростанція "ПІД ключ"

СЕС ``під ключ`` без прихованих платежів на витратні матеріали та монтажно-пускові роботи

Зменшення витрат

Зменшення витрат із сімейного бюджету на комунальні послуги

Інноваційні технології

Інноваційні технології для екологічності вашого регіону

Додатковий заробіток

Додатковий заробіток на продажу надлишку електроенергії за ``зеленим`` тарифом

Автономность

Автономность или большую независимость от общих тарифов

Вигідне інвестування

Вигідне інвестування ваших заощаджень

Чому ми

Встановлення сонячних електростанцій ``під ключ``

Встановлення сонячних електростанцій "під ключ"

Професійні консультації та допомога в підборі обладнання

Ми пропонуємо, тільки якісне обладнання від провідних світових виробників

Гарантуємо високу якість виконаних робіт

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Гарантія до 25 років

Сонячна електростанція - питання та відповіді

Сонячна електростанція, як її називають у побуті – це фотоелектрична модульна станція. Вона складається з фотомодулів (сонячних панелей), інвертора і комплексу всіляких захисних пристроїв. Вироблення електричної енергії відбувається за рахунок того, що фотоелектричний модуль перетворює сонячне світло через фотопанель в електричний струм. Він зі свого боку постійний, а інвертор змінює його на змінний і перенаправляє в мережу. Це технічний бік. Якщо говорити простіше, то сонячна електростанція дає можливість забезпечувати приватні домогосподарства електроенергією і ще на цьому заробляти, продаючи надлишки за “зеленим тарифом”.

“Зелений тариф” – це спеціальні фінансові умови, які дають змогу приватним домогосподарствам ставати учасниками національного Енергоринку і не лише споживати, а й продавати вироблену домашніми сонячними електростанціями електрику в електромережу загального призначення. Причому за ціною, яка в 3 рази більша за вартість кіловата для звичайних споживачів. Вигода тут очевидна.

Є певна градація вартості одного кВт. Починаючи з 2013 року, вона змінюється на зниження. Якщо спочатку ціна була 0,36 євро за кВт*год, то зараз це 0,16 євро кВт*год, а у 2025 році буде 0,14 євро кВт*год. Цей спад пояснюється тим, що ринок активно розвивається.

Такими умовами мотивують населення швидше встановлювати приватні електростанції. Що швидше її встановиш, то дорожче можна продавати енергію. Ця вартість фіксується. Ті, хто були першими, продають по 0.36 євро, а сьогодні це майже 15 гривень за кВт*год, тоді як купують енергію за 1,68 грн/кВт*год.

Якщо узагальнити, то зелений тариф для приватного домогосподарства – це різниця між виробленою електроенергією і спожитою. Це і є чистий прибуток власника сонячної електростанції.

Вартість установки не залежить тільки від площі будинку. Тобто це не найважливіший фактор. Тут дещо інший принцип розрахунку.

Якщо все пояснювати крок за кроком, то спочатку на об’єкт виїжджає фахівець і оглядає саму будівлю: чи дозволяють технічні умови встановлювати фотоелектричні панелі та яка потужність у кіловатах виділена на будівлю. Максимальна потужність – до 30 кВт. Це межа, яку можна “купити” в Обленерго для будівництва електростанції. Тобто, для того щоб встановити електричну станцію на 30 кВт, у будинок потрібно підвести кабель на 30 кВт. І відповідно до нього лічильник і всі технічні умови.

Наступний крок – встановити обладнання і провести пробний запуск системи.

Далі документально це підтвердити й укласти договір на постачання та продаж електроенергії з Обленерго.

Потім відкрити рахунок, на який надходитимуть грошові кошти.

І останній крок – підключити “зелений” тариф і отримувати прибуток.

У приватному секторі “каменем спотикання” може бути потужність самого “вводу” в будинок. Якщо номінальна потужність мереж для приватних будинків 5-6 кВт, то щоб зробити 30 кВт, потрібно йти в РЕМ і писати заяву, щоб збільшили потужність кабелю, додали більше кВт. Це тягне за собою заміну мережі, а це все час і витрати.

Але якщо в людини одразу є, умовно, 25-30 кВт, і всі умови дають змогу встановити сонячну електростанцію (10 кВт 3-5 днів, 30 кВт 7-10 днів), то підключення “зеленого” тарифу займає приблизно 1 місяць.

Усе залежить від обраного бренду “виробник обладнання” та складності встановлення. Слід відштовхуватися від ціни 800 доларів за 1 кВт. Тобто якщо людина встановлює сонячну електростанцію на 10 кВт, то її вартість буде близько 8000 доларів.

Приблизно 3-5 років. Усе залежить від вашого особистого споживання і встановленої потужності станції. Домашня СЕС на 10 кВт окупиться приблизно через 5 років, на 30 кВт – близько 3 років.

Мережева сонячна електростанція на 30 кВт приносить дохід у середньому 7500 євро на рік. Якщо брати в розрізі року, то в середньому на день сонячна електростанція на 30 кВт виробляє близько 120 кВт*год електроенергії.

Невигідно. “Зелений” тариф на сьогодні дає можливість продавати електроенергію в 3 рази дорожче, ніж ціна за спожиту енергію. Якщо зараз тариф – 1.68 грн/кВт*год, то можна продати за 0,16 євро, а це приблизно 5.28 грн/кВт*год. Погодьтеся 1.68 грн. і 5.28 гривень – це велика різниця. Краще цю електроенергію продати, а у держави придбати в 3 рази дешевше.

Факт “інсолярності” однозначно слід враховувати. Концентрація світла на квадратний метр, наприклад, у Прикарпатті становить близько 1100 Вт, тоді як в Одесі цей показник 1500 Вт. На півдні сонце більш продуктивне, тому там окупність вища і швидша. У нашому регіоні пік сонячної активності припадає на травень-вересень.

Така можливість є, але це потрібно робити ще на стадії проєктування – закладати в технічних умовах більшу потужність проводки. І ще такий нюанс, як площа даху, яка може стати обмежувальним елементом. Оскільки для встановлення 120 панелей потрібна досить велика площа, по суті одна панель має площу приблизно 2 квадратних метри.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

і дізнайтеся, як знизити витрати та вигідно інвестувати в сонячну енергію